آبی انرژی تبدیل رودخانه اخبار علمی و آموزشی

آبی: انرژی تبدیل رودخانه اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سینمای کشور عزیزمان ایران امروز نیازمند فیلم های قهرمان پرور است / جواد عزتی

بازیگر فیلم سینمایی “لاتاری” گفت: من فیلم سینمایی لاتاری را بسیار دوست داشتم آیا که محمد حسین مهدویان بار دیگر نشان داد که کارش را به درستی بلد است و همچنین بلد

سینمای کشور عزیزمان ایران امروز نیازمند فیلم های قهرمان پرور است / جواد عزتی

جواد عزتی: سینمای کشور عزیزمان ایران امروز نیازمند فیلم های قهرمان پرور است

عبارات مهم : ایران

بازیگر فیلم سینمایی “لاتاری” گفت: من فیلم سینمایی لاتاری را بسیار دوست داشتم آیا که محمد حسین مهدویان بار دیگر نشان داد که کارش را به درستی بلد است و همچنین بلد است که قهرمان پروری کند و سینمای کشور عزیزمان ایران امروز نیازمند فیلم های قهرمان پرور است.

جواد عزتی بازیگر سینما ، تئاتر وتلویزیون در حاشیه نشست خبری فیلم سینمایی لاتاری به کارگردانی محمد حسین مهدویان در گفت و گو با میزان، در خصوص ایفای نقش های جدی که مدتی است زیاد از سالهای گذشته در آنها ظاهر می شود، گفت: من نقش های جدی زیادی بازی کرده ام و این اتفاق تازه نیست. ولی شاید بعد از فیلم هایی چون ماجرای نیمروز و لاتاری که امروز به وسیله اهالی رسانه دیده شد این مسئله زیاد به چشم بخورد.

حتی می توانم بگویم که کارهای جدی ‎ام زیاد از کارهای طنزی که کرده ام هست. وی در خصوص اینکه آیا از این بعد تصمیم دارد زیاد در قالب شخصیت های جدی ایفای نقش داشته باشد یا طنز افزود: من همین روندی را که تا با امروز پیش گرفته ام ادامه خواهم داد یعنی نه به شکل مطلق در نقش های جدی ظاهر خواهم شد و نه به شکل مطلق در نقش های طنز بلکه هر وقت در هر برهه ای هر نقش خوبی به من پیشنهاد شود، قبول خواهم کرد.

عزتی در خصوص فیلم سینمایی لاتاری به کارگردانی محمد حسین مهدویان اظهار کرد: من فیلم سینمایی لاتاری را بسیار دوست داشتم آیا که محمد حسین مهدویان بار دیگر نشان داد که کارش را به درستی بلد است و همچنین بلد است که قهرمان پروری کند و سینمای کشور عزیزمان ایران امروز نیازمند فیلم های قهرمان پرور است.

این بازیگر که این بار در قالب نقشی متفاوت در فیلم سینمایی لاتاری ظاهر شد به چالش های بازی اش در فیلم لاتاری اشاره کرد و افزود: من تمام تلاشم را جهت نقشی که در فیلم لاتاری بازی کردم به کار گرفتم امیدوارم که مورد قبول مخاطبان واقع شود.

سینمای کشور عزیزمان ایران امروز نیازمند فیلم های قهرمان پرور است / جواد عزتی

واژه های کلیدی: ایران | بازیگر | سینمای | قهرمان | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs