آبی انرژی تبدیل رودخانه اخبار علمی و آموزشی

آبی: انرژی تبدیل رودخانه اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دولت به استقلال وام بدهد/ بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی داریم ، عبداللهی

سرپرست تیم فوتبال استقلال می‌گوید با وجود آن که استقلال بیش از ۱۰۰ میلیارد بدهی دارد، مشکلی این تیم را ترساندن نمی‌کند..

دولت به استقلال وام بدهد/ بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی داریم ، عبداللهی

عبداللهی: دولت به استقلال وام بدهد/ بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی داریم

عبارات مهم : استقلال

سرپرست تیم فوتبال استقلال می گوید با وجود آن که استقلال بیش از ۱۰۰ میلیارد بدهی دارد، مشکلی این تیم را ترساندن نمی کند..

به گزارش ایسنا، نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال بعد از جلسه ای که با مسئولان این کلوب داشت راجع به جدایی میک مک درموت از این باشگاه، گفت: این حق وینفرد شفر سرمربی استقلال است که با نظر خودش مربیانی را در اختیار داشته باشد. شفر اعلام کرد که نمی تواند با میک کار کند و از این بعد فعلا طاهری دستیار او است.

وی در پاسخ به این پرسش که وظیفه دستیاری که در جامائیکا با شفر همکار بوده چه می شود اظهار کرد: قرار شد این گزینه به کمیته فنی معرفی شود و بعد از بررسی به استقلال اضافه شود.

سرپرست استقلال در آخر و در پاسخ به این پرسش که بحث از بین بردن آبی ها از آسیا چقدر جدی هست، گفت: فکر نمی کنم که استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی مشکلی داشته باشند. بدهی استقلال خیلی زیاد و بالای ۱۰۰ میلیارد هست. طبیعتا امکان پرداختش وجود ندارد و امیدوارم دولت یک وام به استقلال بدهد تا این بدهی ها پرداخت شود.

عبداللهی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است استقلال شخصی شود، گفت: استقلال و پرسپولیس هیچ وقت شخصی نخواهند شد. به خاطر این که یکسری در داخل کشور نمی خواهند این دو کلوب واگذار شوند. همین الان در خارج کسانی هستند که سه برابر بودجه فعلی استقلال حاضرند به این تیم کمک کنند ولی عده ای نمی خواهند این اتفاق بیفتد.

دولت به استقلال وام بدهد/ بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی داریم ، عبداللهی

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | پرسپولیس | نصرالله عبداللهی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs