آبی انرژی تبدیل رودخانه اخبار علمی و آموزشی

آبی: انرژی تبدیل رودخانه اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هنگامی که استقلال دسته سوم و بی پول بود مردها کجا بودند؟ / قلعه نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن مطرح شدن بعضی مباحث در آستانه بازی آسیایی با استقلال را «چیپ» دانست و گفت: هنگامی که استقلال پول نداشت و در دسته سوم بود، آقایانی که ا

هنگامی که استقلال دسته سوم و بی پول بود مردها کجا بودند؟ / قلعه نویی

قلعه نویی: هنگامی که استقلال دسته سوم و بی پول بود مردها کجا بودند؟

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن مطرح شدن بعضی مباحث در آستانه بازی آسیایی با استقلال را «چیپ» دانست و گفت: هنگامی که استقلال پول نداشت و در دسته سوم بود، آقایانی که ادعایشان می شود کجا بودند؟

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی راجع به پیروزی تیم فوتبال ذوب آهن برابر پرسپولیس گفت: برانکو هم مربی اخلاق مداری است و هم مربی فنی بسیار خوبی هست. پرسپولیس نشان داد لیاقت قهرمانی را دارد. پرسپولیس در هفته های گذشته با تمام بازیکنانش بازی نکرد. آنها هم سیاست و برنامه ریزی خودشان را داشتند.

وی تاکید کرد: انگیزه ای که بازیکنان پرسپولیس جهت بازی با ذوب آهن داشتند به حدی بود که فکر کردم آنها در صورت پیروزی در این بازی قهرمان می شوند؛ در حالی که در بازی های گذشته اینطور نبود!

هنگامی که استقلال دسته سوم و بی پول بود مردها کجا بودند؟ / قلعه نویی

وی افزود: ما در این بازی هم میهمان بودیم. به برانکو به شوخی گفتم به شما خوشامد نمی گویم چون شما میزبان هستید و ما میهمان.

سرمربی ذوب آهن خاطرنشان کرد: در نیمه اول وزش باد در عملکرد تیم ها تاثیر داشت و جهت باد بر خلاف حرکت ما بود ولی در نیمه دوم شرایط بهتر شد. پرسپولیس دو توپ روی دروازه ما آورد که یکی از آنها گل شد. بقیه بازی در اختیار ما بود. از بازیکنانم نهایت تقدیر را دارم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن مطرح شدن بعضی مباحث در آستانه بازی آسیایی با استقلال را «چیپ» دانست و گفت: هنگامی که استقلال پول نداشت و در دسته سوم بود، آقایانی که ا

قلعه نویی تاکید کرد: این مسابقه را با سیستم چهار – دو – سه – یک شروع کردیم و بعد از آنکه گل زدیم و متوجه فشار پرسپولیس شدیم، سیستم را به سه – چهار – سه عوض کردن دادیم. بازی در مجموع بسیار خوب و تاکتیکی بود. پرسپولیس هم خوب بازی کرد. خوشحالم که تقابل برانکو و قلعه نویی هر لحظه پرگل و قشنگ است.

وی راجع به ناکامی تیمش در نیم فصل اول و عملکرد درخشان ذوب آهن در نیم فصل دوم گفت: واقعیت را می گویم. ما در نیم فصل اول با ۷ نفر بازی می کردیم. شاید از این هفت نفر هم یک نفر شرایط ایده آل نداشت. نمی خواهم بگویم کم کاری بوده هست. بازیکنانی که از ما جدا شدند، تمرکز و کیفیت الان را نداشتند. همین الان لیونل مسی را از بارسلونا بگیرید این تیم یک تیم عادی می شود.

سرمربی ذوب آهن یادآور شد: شرایط طوری بود که حتی نمی دانستیم دو تا از این بازیکنان ما سرباز هستند. آنها کم لطفی کرده بودند . همین باعث شده است بود خیلی از بازی ها را جلو بیافتیم ولی برد را با تساوی عوض کنیم. ضمن اینکه در نیم فصل دوم آمدن قاسم حدادی فر و مهدی رجب زاده در کنار بازیکنان تازه هم به ما کمک کرد.

هنگامی که استقلال دسته سوم و بی پول بود مردها کجا بودند؟ / قلعه نویی

سرمربی ذوب آهن راجع به تقابل با تیم نفت در هفته آینده تصریح کرد: تا ساعت ۱۴:۳۰ امروز که تمرین شروع می شود، حق داریم خوش حالی کنیم. این سخت ترین بازی ماست. حالا اینکه سقوط کرده فرقی ندارد. هومن افاضلی مربی بادانشی است و تحولات خوبی در تیم نفت ایجاد کرد. این بازی جهت ما سخت است.

قلعه نویی با اشاره به تقابل استقلال و ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: دوست نداشتیم به استقلال بخوریم چون حیف است یکی از نمایندگان ما از بین بردن شود. به موقع راجع به آن بازی حرف می زنم. یقینا باید با تمام وجود فوتبال تاکتیکی بازی کنیم. هر تیمی هم افزایش کرد، مبارکش باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن مطرح شدن بعضی مباحث در آستانه بازی آسیایی با استقلال را «چیپ» دانست و گفت: هنگامی که استقلال پول نداشت و در دسته سوم بود، آقایانی که ا

وی در ادامه به انتقاد از صحبتهایی پرداخت که راجع به تقابلش با استقلال مطرح می شود. قلعه نویی گفت: چند سال جهت استقلال بازی و مربیگری کردم. ۱۲ بار جهت استقلال عمل کردم. نهمی، سیزدهمی، دسته سه و بی پولی استقلال جهت ما بود. خیلی از مردها هنگامی که استقلال پول نداشت و دسته سه بود گذاشتند و رفتند. هنگامی که استقلال به کمک نیاز داشت مردها که ادعا می کنند کجا بودند. یک روز سر وقت حرفهایم را می زنم.

قلعه نویی افزود: خوشحالم به خاطر استقلال از قراردادهای آنچنانی و ۳ میلیاردی گذشتم. می توانید از آقای سعد محمدی مدیر وقت تیم مس بپرسید. می توانید یک مسئله را از رویانیان هم بپرسید. فقط یک مطلبی است من و رویانیان و امیری می دانیم. از رویانیان بپرسید. اگر دوست داشت خودش عنوان می کند.

هنگامی که استقلال دسته سوم و بی پول بود مردها کجا بودند؟ / قلعه نویی

وی تصریح کرد: من سالیان سال جهت استقلال زحمت کشیده ام و الان نزدیک به ۱ میلیارد و خرده ای طلب دارم. هنگامی که آدم از همه زندگی اش بگذرد ولی یکسری مردها حرف و حدیثها درست کنند، ناراحت می شود. هنوز دو هفته مانده بازی شروع شود، پرسشها چیپی را مطرح کرده اند. اگر آن بازی ها برابر استقلال بازی کردیم نشان دادیم مکتب استقلال فیرپلی هست. اینها در تاریخ می ماند. یکسری مردها یکسری پرسشها را مطرح کرده اند. باید من قلعه نویی با تمام وجودم جایی که مسئولیت دارم کار کنم.

سرمربی ذوب آهن که با رادیو جوان صحبت می کرد، اظهار کرد: خوشحالم در تاریخ بازی هایی که من انجام داده ام، معرفت و بازی جوانمردانه بوده هست. کسی که از مکتب استقلال بوده آمده جلوی تیم سابقش مردانه کار کرده است.

قلعه نویی راجع به وضعیتش جهت فصل بعد هم گفت: هیچ باشگاهی با من تماس نگرفته هست. فکر و ذکر و انرژی ام جهت بازی های باقیمانده هست. فردا با کلوب ذوب آهن جلسه ای داریم. آنها تصمیم گیرنده هستند و باید ببینیم آنها مرا می خواهند یا خیر. اگر می خواهند برنامه ها و خواسته هایمان را بگویم. اگر نایب قهرمان شویم باید از نظر نگرشی و فنی ارتقا پیدا کنیم. اگر مرا درخواست کردند و با برنامه های ما موافقت کردند که من هم خوشحال می شوم وگرنه باید تصمیم دیگری بگیرم.

واژه های کلیدی: سرمربی | برنامه | استقلال | پرسپولیس | سرمربی تیم | برنامه ریزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs